Навчально-методичний центр забезпечення якості вищої освіти

Проведення відкритих лекцій

Проведення відкритих лекцій для студентів академії викладачами ОНАХТ у першому семестрі 2017/2018 навчального року
Прізвище, ім`я, по батькові Кафедра Дисципліна, тема лекції Дата Час Аудиторія Напрям підготовки, Спеціальність Виконання
1 Байдак Ю.В. Термодинаміки та відновлювальної енергетики Теоретичні основи електротехніки Тема «Електричні кола постійного струму» 07.03.2018 9.30 - 10.50 Дв-111 (Дворянська 1/3) 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Виконано
2 Желєзний В.П. Теплофізики та прикладної екології Енергоефективність та енергозбереження Тема «Енергетика і актуальність раціонального вкористання енергетичних ресурсів» 12.03.2018 9.30 - 10.50 Т-416 (Тіниста 9/11) 101 «Екологія» Виконано
3 Крупіца І.В. Туристичного бізнесу та рекреації Тема «Транспортна інфраструктура. Проблема транзитних перевезень. Організація залізничного сполучення» 12.03.2018 11.30 - 12.50 В-416 242 «Туризм» Виконано Фото
4 Берегова О.М. Біоінженерії і води Основи наукових досліджень Тема «Предмет та задачі дисципліни. Наукова інформація. Інженерні, наукові та педагогічні кадри» 12.03.2018 13.00 - 14.20 Д-217 181 «Харчові технології» Виконано Фото
5 Яблонська Н.В. Економіки промисловості Планування та контроль на підприємстві Тема «Аналіз зовнішнього і внутрішнього середовища підприємства» 13.03.2018 9.30 - 10.50 А-419 051 «Економіка» Виконано
6 Владімірова В.Б. Інформаційних технологій та кібербезпеки Інформаційні технології Тема «Організація даних. Структуровані типи даних. Масиви» 13.03.2018 9.30 - 10.50 Дв-314 (Дворянська 1/3) 142 «Енергетичне машинобудування» 144 «Теплоенергетика» Виконано
7 Хобін В.А. Автоматизації технологічних процесів і робототехнічних систем Тема «Синтез CAP з компенсацією впливу запізнювання в контурі регулювання» 13.03.2018 11.30 - 12.50 Б-312 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Виконано Фото
8 Кананихіна О.М. Біохімії, мікробіології та фізіології харчування Технічна мікробіологія Тема «Будова бактеріальної клітини» 14.03.2018 9.30 - 10.50 А-424 181 «Харчові технології» Виконано Фото
9 Ангелов Г.В. Соціології, філософії і права Соціальна відповідальність Тема «Соціальна відповідальність та соціальна справедливість» 15.03.2018 11.30 - 12.50 А-311 051 «Економіка» 073 «Менеджмент» Виконано
10 Нікітчіна Т.І. Біоінженерії і води Технологія консервної галузі Тема «Відбір сировини. Загальні відомості про виробництво овочевих консервів. Овочеві натуральні консерви. Овочеві маринади» 15.03.2018 11.30 - 12.50 Б-411 181 «Харчові технології» Виконано
11 Косой Б.В. Термодинаміки та відновлювальної енергетики Процеси та апарати в нетрадиційній енергетики Тема «Методи підвищення ефективності процесів відновлюваної енергетики» 16.03.2018 11.30 - 12.50 Дв-206 (Дворянська 1/3) 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Виконано
12 Шевченко Г.А. Соціології, філософії і права Релігієзнавство Тема «Предмет та завдання релігієзнавства» 16.03.2018 11.30 - 12.50 В-401 051 «Економіка» 073 «Менеджмент» Виконано Фото
13 Ляпіна О.В. Біоінженерії і води Технологія води і водопідготовки харчових виробництв Тема «Загальні методи видалення дисперсних завислих речовин, колоїдно-дисперсних речовин та їх технологічне оформлення» 16.03.2018 11.30 - 12.50 Д-103 181 «Харчові технології» Виконано Фото
14 Сіромля С.Г. Інформаційних технологій та кібербезпеки Тема «Системний підхід до проектування» 19.03.2018 8.00 - 9.20 Дв-301 (Дворянська 1/3) 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» Виконано
15 Ткаченко О.Б. Товарознавства та митної справи Тема «Хімічний склад винограду» 19.03.2018 9.30 - 10.50 Б-326 181 «Харчові технології» Виконано Фото
16 Желіба Ю.О. Холодильних установок і кондиціювання повітря Енергоресурсозбереження при експлуатації холодильних установок Тема «Вплив експлуатаційних факторів на енергоємність штучного холоду» 19.03.2018 9.30 - 10.50 Дв-202 (Дворянська 1/3) 142 «Енергетичне машинобудування» Виконано
17 Дружкова І.С. Соціології, філософії і права Педагогіка та психологія вищої школи Тема «Проблема оцінювання студента: педагогічний та психологічний виміри» 19.03.2018 11.30 - 12.50 Дв-202 (Дворянська 1/3) 142 «Енергетичне машинобудування» Виконано
18 Мазурок Т.Л. Інформаційних технологій та кібербезпеки Структурне та логічне програмування Тема «Типи даних» 20.03.2018 9.30 - 10.50 Дв-301 (Дворянська 1/3) 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» Виконано
19 Вереітіна І.А. Іноземних мов Англійська мова Тема «The Adjective» 21.03.2018 8.00 - 9.20 В-331 142 «Енергетичне машинобудування» Виконано
20 Колесник В.І. Управління бізнесом Економіка галузі Тема «Праця та заробітня плата» 21.03.2018 9.30 - 10.50 Дв-409 (Дворянська 1/3) 142 «Енергетичне машинобудування» Виконано
21 Дроздов О.І. Біоінженерії і води Основи наукових досліджень Тема «Методи планування експерименту» 21.03.2018 11.30 - 12.50 Б-427 181 «Харчові технології» Виконано Фото
22 Котляр Є.О. Технології молочних, олійно-жирових продуктів і косметики Технологія харчових виробництв з розділу «Технологія жирів і жирозамінників» Тема «Технологічні етапи переробки олійно-жирової сировини» 22.03.2018 8.00 - 9.20 А-420 181 «Харчові технології» Виконано
23 Яглинський В.П. Електромеханіки та мехатроніки Тема «Оптимізація параметрів руху робота за критерієм енергоефективності. Вибір двигунів системи привод» 22.03.2018 9.30 - 10.50 В-206 181 «Харчові технології» Виконано
24 Польова С.Є. Інженерної графіки та технічного дизайну Дизайн об’єктів готельно-ресторанного господарства Тема «Історичний стиль «Модерн»» 22.03.2018 11.30 - 12.50 А-212 241 «Готельно-ресторанна справа» Виконано Фото
25 Ломовцев П.Б. Інформаційних технологій та кібербезпеки Тема «Робота з системами координат користувача в середовищі Auto CAD» 23.03.2018 11.30 - 12.50 Дв-314 (Дворянська 1/3) 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» Виконано
26 Бошков Л.З. Термодинаміки та відновлювальної енергетики Застосування сонячної енергії Тема «Характеристики сонячного випромінювання» 23.03.2018 11.30 - 12.50 Дв- (Дворянська 1/3) 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Виконано
27 Попков Д.М. Інформаційних технологій та кібербезпеки Мультимедійне програмування Тема «Тенденції розвитку ігрової індустрії» 23.03.2018 13.00 - 14.20 Дв-301 (Дворянська 1/3) 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» Виконано
28 Свистун Т.В. Управління бізнесом Управління особистою ефективністю в бізнесі Тема «Моделі особистої ефективності» 23.03.2018 13.00 - 14.20 А-402 073 «Менеджмент» 075 «Маркетинг» Виконано Фото
29 Карпович О.Я Електромеханіки та мехатроніки Системи управління електроприводу Тема «Релейно-контакторні системи керування» 26.03.2018 11.30 - 12.50 Б-205 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Виконано Фото
30 Галіулін А.А. Електромеханіки та мехатроніки Електричні машини Тема «Синхронні двигуни» 26.03.2018 13.00 - 14.20 Б-208 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Виконано Фото
31 Ворона Н.В. Технології комбікормів і біопалива Технології харчових виробництв Тема «Асортимент готової продукції комбікормових підприємств» 27.03.2018 8.00 - 9.20 Б-327 181 «Харчові технології» Виконано Фото
32 Шестопалов С.В. Комп’ютерної інженерії Програмне забезпечення ігрових систем та проектування комп’ютерних ігор Тема «Ігрові жанри» 27.03.2018 8.00 - 9.20 ВЦ-44 (Дворянська 1/3) 123 «Комп’ютерна інженерія» Виконано
33 Туманський В.І. Компресорів та пневмоагрегатів Теорія машин і механізмів Ьема «Кінематичний аналіз плоских механізмів» 27.03.2018 9.30 - 10.50 Дв-204 (Дворянська 1/3) 142 «Енергетичне машинобудування» Виконано Фото
34 Лаговська Н.Г. Фізичної культури на спорту Фізична культура і спорт Тема «Спорт ІІІ тисячоліття» 27.03.2018 13.00 - 14.20 Спорткомплекс 073 «Менеджмент» 075 «Маркетинг» Виконано
35 Розіна О.Ю. Електромеханіки та мехатроніки Електротехніка та основи електромеханіки Тема «Кола трифазних струмів» 27.03.2018 13.00 - 14.20 Б-205 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Виконано Фото
36 Хмельнюк М.Г. Холодильних установок і кондиціювання повітря Тема «Експеримент як критерій істини в науці» 28.03.2018 9.30 - 10.50 Дв-213 (Дворянська 1/3) 142 «Енергетичне машинобудування» Виконано
37 Князєва Н.О. Комп’ютерної інженерії Управління надійністю та живучістю комп’ютерних мереж Тема «Алгебра перемикальних функцій» 28.03.2018 9.30 - 10.50 ВЦ-43 (Дворянська 1/3) 123 «Комп’ютерна інженерія» Виконано
38 Купріна Н.М. Облік і аудит Облік і аудит Тема «Організація бухгалтерського обліку діяльності суб’єктів господарювання» 28.03.2018 13.00 - 14.20 А-324 051 «Економіка» Виконано Фото
39 Зацерклянний М.М. Теплофізики та прикладної екології Природоохоронне законодавство та екологічне право Тема «Правовий режим використання та охорони атмосферного повітря» 29.03.2018 8.00 - 9.20 Т-416 (Тіниста 9/11) 101 «Екологія» Виконано
40 Сергєєва О.Є. Фізики і матеріалознавства Фізика Тема «Електростатика» 29.03.2018 11.30 - 12.50 Д-303 131 «Прикладна механіка» Виконано Фото
41 Мординський В.П. Процесів, обладнання та енергетичного менеджменту Енергетичний менеджмент 30.03.2018 11.30 - 12.50 В-131 131 «Прикладна механіка» Виконано Фото
42 Перетяка С.М. Процесів, обладнання та енергетичного менеджменту Тема «Утилізація теплової енергії» 30.03.2018 13.00 - 14.20 В-10 131 «Прикладна механіка» Виконано Фото
43 Орлова О.Ю. Прикладної математики і програмування Технологія туристичної діяльності «Інтернет аукціони» 02.04.2018 9.30 - 10.50 В-411 242 «Туризм» Виконано Фото
44 Мартиновський В.С. Економіки промисловості Прогнозування Тема «Прогнозування сезонних коливань» 02.04.2018 11.30 - 12.50 А-426 051 «Економіка» Виконано Фото
45 Якуб Л.М. Теплофізики та прикладної екології Технології забезпечення екологічної безпеки Тема «Методи ліквідації розливів нафти» 02.04.2018 11.30 - 12.50 Т-416 (Тіниста 9/11) 101 «Екологія» Виконано
46 Сагач Л.М. Інженерної графіки та технічного дизайну Громадське будівництво та інженерне обладнання будівель Тема «Основи будівельного проектування» 03.04.2018 8.00 - 9.20 А-427 241 «Готельно-ресторанна справа» Виконано
47 Бабков А.В. Технології зберігання зерна Основи автоматизованого проектування Тема «Сучасні САПР, критерії їх вибору, проблеми та перспективи розвитку» 03.04.2018 8.00 - 9.20 Д-206 181 «Харчові технології» Виконано Фото
48 Сапожнікова Н.Ю. Безпеки життєдіяльності Безпека життєдіяльності та основи охорони праці Тема «Мікроклімат робочої зони» 03.04.2018 9.30 - 10.50 А-342 181 «Харчові технології» Виконано Фото
49 Науменко К.І. Харчової хімії та експертизи Основи хімії харчових продуктів Тема «Ліпіди харчових продуктів» 03.04.2018 11.30 - 12.50 Д-126 076 «Підприємство, торгівля та біржова діяльність» Виконано Фото
50 Стрікаленко Т.В. Біоінженерії і води Управління якістю продукції у виробництві Тема «Місце та значення лабораторного контролю показників якості харчової продукції та води, що використовують при її виготовленні. Організація лабораторного контролю якості води на підприємстві» 04.04.2018 11.30 - 12.50 Д-223 181 «Харчові технології» Виконано Фото
51 Соломицький М.Ю. Комп’ютерної інженерії Дослідження систем розподілу інформації Тема «Математична модель системи розподілу інформації та моделі розподілу інформації в мережах» 05.04.2018 9.30 - 10.50 Дв-303 (Дворянська 1/3) 123 «Комп’ютерна інженерія» Виконано
52 Волчков І.В. Комп’ютерної інженерії Основи теорії передачі інформації та комунікаційні технології Тема «Спектральне представлення сигналів» 05.04.2018 9.30 - 10.50 Дв-312 (Дворянська 1/3) 123 «Комп’ютерна інженерія» Виконано
53 Барабаш Т.М. Комп’ютерної інженерії Мультисервісні мережі та NGN Тема «Інтеграція обслуговування в рамках концепції ISDN» 05.04.2018 11.30 - 12.50 Дв-312 (Дворянська 1/3) 123 «Комп’ютерна інженерія» Виконано
54 Яковлев Ю.О. Компресорів та пневмоагрегатів Основи конструювання Тема «Механічні передачі» 05.04.2018 11.30 - 12.50 Дв-016 (Дворянська 1/3) 142 «Енергетичне машинобудування» Виконано
55 Чухрій Ю.П. Теплофізики та прикладної екології Хімія навколишнього середовища Тема: Поведінка речовин у навколишньому середовищі 05.04.2018 13.00-14.20 Т-203 (Тіниста 9/11) 101 «Екологія» Виконано Фото
56 Бурдо А.К. Технології ресторанного і оздоровчого харчування Харчові технології Тема «Технологія кондитерських виробів» 06.04.2018 9.30 - 10.50 А-427 181 «Харчові технології» Виконано
57 Євтушок О.В. Маркетингу, підприємництва і торгівлі Маркетинг в туризмі Тема «Маркетингове дослідження» 06.04.2018 11.30 - 12.50 А-422 242 «Туризм»
58 Швець Н.В. Інформаційних технологій та кібербезпеки Процедурне програмування Тема «Показчики. Зв’язок масивів та показчиків. Динамічне виділення пам’яті. Посилання» 09.04.2018 8.00 - 9.20 Дв-314 (Дворянська 1/3) 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»
59 Лозовська Г.М. Маркетингу, підприємництва і торгівлі Мерчандайзинг Тема «Інструменти мерчандайзингу в торгових точках» 10.04.2018 11.30 - 12.50 А-342 075 «Маркетинг» Виконано
60 Мілованов В.І. Компресорів та пневмоагрегатів Метрологія та стандартизація Тема «Деякі положення теорії вірогідності» 10.04.2018 8.00 - 9.20 Дв-206 (Дворянська 1/3) 142 «Енергетичне машинобудування» Виконано
61 Брайко М.Г. Маркетингу, підприємництва і торгівлі Маркетингова товарна політика Тема «Якість продукції та методи її оцінювання» 10.04.2018 9.30 - 10.50 А-426 075 «Маркетинг» Виконано
62 Скляр Л.Б. Облік та аудиту Тема «Особливості облікової політики активів підприємства» 10.04.2018 9.30 - 10.50 А-324 073 «Менеджмент» Виконано
63 Плотніков В.М. Інформаційних технологій та кібербезпеки Дискретна математика «Нормальні форми поліноми булівих функцій» 10.04.2018 9.30 - 10.50 Дв-315 (Дворянська 1/3) 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» Виконано
64 Зімін О.В. Холодильних установок і кондиціювання повітря Холодильна техніка Тема «Розрахунок теплоприпливів в охолоджуючі приміщення» 10.04.2018 9.30 - 10.50 Дв-213 (Дворянська 1/3) 142 «Енергетичне машинобудування» Виконано
65 Удовиця О.Ф. Менеджменту і логістики Конфліктологія «Введення до конфліктології» 10.04.2018 13.00 - 14.20 А-216 ТХ 107, 108 Виконано
66 Подмазко І.О. Компресорів та пневмоагрегатів Теплові двигуни Тема «Газотурбінні установки» 11.04.2018 8.00 - 9.20 Дв-202 (Дворянська 1/3) 142 «Енергетичне машинобудування»
67 Чернега І.С. Технології комбікормів і біопалива Система технологій Тема «Технологічні процеси харчових виробництв» 12.04.2018 8.00 - 9.20 Б-327 ЕМ-171, 172
68 Лапінська А.П. Технології комбікормів і біопалива Управління якістю продукції зернопереробних виробництв. Тема «Методологія, принципи функціонування сучасних систем управління якістю та безпекою комбікормової продукції» 12.04.2018 9.30 - 10.50 Б-201 181 «Харчові технології»
69 Чумаченко Ю.Д. Технології переробки зерна Технологічний інжиніринг підприємств галузі Тема «Інноваційні технології водно-теплової обробки зерна» 12.04.2018 11.30- 12.50 Б-121 181 «Харчові технології»
70 Скрипніченко Д.М. Технології молочних, олійно-жирових продуктів і косметики Основи наукових досліджень Тема «Наукова діяльність Одеської національної академії харчових технологій» 12.04.2018 13.00 - 14.20 А-422 181 «Харчові технології»
71 Коваленко І.В. Екології та природоохоронні технології Поводження з муніципальними відходами Тема «Управління потоками специфічних відходів» 16.04.2018 11.30- 12.50 Е-54 101 «Екологія» 183 «Технології захисту навколишнього
72 Федоров О.Г. Компресорів та пневмоагрегатів Тема «Теплообмінні апарати газотурбінних установок» 16.04.2018 11.30 - 12.50 Дв-018 (Дворянська 1/3) 142 «Енергетичне машинобудування»
73 Фігурська Л.В. Технології комбікормів і біопалива Інтелектуальна власність Тема «Комерціалізація прав на об’єкти інтелектуальної власності» 17.04.2018 11.30- 12.50 Б-201 181 «Харчові технології»
74 Дорошенко О.В. Термодинаміки та відновлювальної енергетики Проблеми використання нетрадиційних джерел в АПК та промисловості Тема «Низькотемпературний випарних охолоджувачів газів та рідини для сонячного абсорбційних систем» 17.04.2018 13.00 - 14.20 Дв-216 (Дворянська 1/3) 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»
75 Цвєтковська Л.Н. Кріогенної техніки Газифікаційні установки. Тема «Охолодження "теплої" ємності для кріогенної рідини. Розрахунок часу охолодження» 18.04.2018 9.30 - 10.50 Дв-012 (Дворянська 1/3) 142 «Енергетичне машинобудування»
76 Семенюк Ю.В. Теплофізики та прикладної екології Енергетичний аудит та менеджмент Тема: Еколого-ексергетичний метод аналізу. Критерій еколого-ексергетичної ефективності 18.04.2018 9.30 -10.50 Т-409 (Тіниста 9/11) 144 «Теплоенергетика»
77 Зінченко О.С. Іноземних мов Друга іноземна мова Тема «Французська мова в сучасному світі» 18.04.2018 9.30 - 10.50 В-318 242 «Туризм»
78 Жуковецька С.Л. Комп’ютерної інженерії Системне програмне забезпечення Тема «Функціональні компоненти та ресурси операційної системи» 19.04.2018 11.30 - 12.50 Дв-303 (Дворянська 1/3) 123 «Комп’ютерна інженерія»
79 Макаринська А.В. Технології комбікормів і біопалива Технологічний інжиніринг підприємств галузі Тема «Технології виробництва комбікормів у вигляді крупки» 19.04.2018 11.30 - 12.50 Б-201 181 «Харчові технології»
80 Солоницька І.В. Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів Управління якістю продукції галузі Тема «Шляхи мотивації управлінського персоналу, що забезпечують якість продукції галузі»» 20.04.2018 11.30- 12.50 Д-212 181 «Харчові технології»
81 Ніколенко І.М. Термодинаміки та мехатроніки Основи електротехніки та електроніки Тема «Закон Ома і Кірхофа для кіл однофазного змінного струму» 21.04.2018 11.30 - 12.50 Дв-111 (Дворянська 1/3) 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»
82 Дем’яненко Ю.І. Термодинаміки та мехатроніки Експериментальні методи дослідження сонячних енергосистем Тема «Помилки і похибки вимірювань» 21.04.2018 11.30 - 12.50 Дв-112 (Дворянська 1/3) 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»
83 Бордун Т.В. Технології комбікормів і біопалива Технологія біопалива Тема «Технологія виробництва паливних гранул та брикетів» 23.04.2018 11.30 - 12.50 Б-201 181 «Харчові технології»
84 Бондаренко В.Г. Комп’ютерної інженерії Технології створення сайтів Тема «Функція javascript» 23.04.2018 11.30 - 12.50 Дв-312 (Дворянська 1/3) 123 «Комп’ютерна інженерія»
85 Ярьоменко С.Г. Туристичного бізнесу та рекреації Рекреатологія Тема «Територіальна рекреаційна система» 23.04.2018 13.00- 14.20 Дв-202 (Дворянська 1/3) 242 «Туризм»
86 Відоменко І.О. Менеджменту і логістики Інвестування «Формування інвестиційної стратегії підприємства» 24.04.2018 11.30 - 12.50 А-426 073 «Менеджмент»
87 Калмикова І.С. Технології вина та енології Управління якістю продукції у виробництві Тема «ТQМ – сучасна концепція проблеми якості» 24.04.2018 11.30 - 12.50 Г-216 181 «Харчові технології»
88 Плотніков В.М. Інформаційних технологій та кібербезпеки Теорія інформації та кодування «Побудова кода Хаффмена та його властивості» 25.04.2018 9.30 - 10.50 Дв-315 (Дворянська 1/3) 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»
89 Турпурова Т.В. Технології комбікормів і біопалива Основи наукових досліджень Тема «Організація науково-дослідної роботи» 25.04.2018 9.30 - 10.50 Б-201 181 «Харчові технології»
90 Коновенко Н.Г. Вищої математики Вища математика Тема «Лінійні диференціальні рівняння другого порядку з постійними коефіцієнтами. Лінійні однорідні диференціальні рівняння другого порядку з постійними коефіцієнтами» 25.04.2018 9.30 - 10.50 В-411 181 «Харчові технології»
91 Ольшевська О.В. Інформаційних технологій та кібербезпеки Процедурно-орієнтоване програмування Тема «Функції користувача» 26.04.2018 8.00 - 9.20 Дв-349 (Дворянська 1/3 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»
92 Харенко Д.О. Готельно-ресторанного бізнесу Event–технології Тема «Методологія дослідження гастрономічних подій» 27.04.2018 8.00 - 9.20 Д-307 241 «Готельно-ресторанна справа»
93 Мілованова В.В. Компресорів та пневмоагрегатів Опір матеріалів Тема «Стійкість стиснутих стійок. Рівняння Ейлера» 07.05.2018 8.00 - 9.20 Дв-206 (Дворянська 1/3) 142 «Енергетичне машинобудування»
94 Татарик Е.П. Економіки промисловості Державне та регіональне управління Тема «Ефективність державного управління. Державний контроль у сфері виконавчної влади» 08.05.2018 9.30 - 10.50 А-405 051 «Економіка»
95 Орлова М.Л. Туристичного бізнесу та рекреації Привабливість та різновиди туризму Тема «Георгафія та особливості організації паломництва» 10.05.2018 11.30 - 12.50 Дв-285 (Дворянська 1/3) 242 «Туризм»
96 Лисюк В.М. Безпеки життєдіяльності Безпека життєдіяльності та основи охорони праці Тема «Правовві та організаційні основи охорони праці» 11.05.2018 9.30 - 10.50 В-411 181 «Харчові технології»
97 Становська Т.П. Інформаційних технологій та кібербезпеки Тема «Управління трудовими ресурсами на підприємстві» 15.05.2018 13.00- 14.20 Дв-314 (Дворянська 1/3) 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»
98 Бобрікова І.С. Комп’ютерної інженерії Комп’ютерні мережі Тема «IP адресація» 16.05.2018 11.30- 12.50 Дв-312 (Дворянська 1/3) 123 «Комп’ютерна інженерія»
99 Морозюк Л.І. Кріогенної техніки Термодинамічний аналіз циклів холодильних машин та теплових насосів Тема «Ентропійні методи термодинамічного аналізу циклів» 17.05.2018 9.30 - 10.50 Дв-022 (Дворянська 1/3) 142 «Енергетичне машинобудування»
100 Сахаров В.І. Комп’ютерної інженерії Безпроводові технології Тема «Технологія CDMA» 18.05.2018 9.30 - 10.50 Дв-303 (Дворянська 1/3) 123 «Комп’ютерна інженерія»
101 Ярошенко В.М. Компресорів та пневмоагрегатів Технології використання систених газів Тема «Технології транспортування газів» 23.05.2018 9.30 - 10.50 Дв-204 (Дворянська 1/3) 142 «Енергетичне машинобудування»
102 Шамрай О.А. Термодинаміки та мехатроніки Процеси та елементна база систем нетрадиційної енергетики Тема «Особливості тепло масообміну вологого повітря» 29.05.2018 11.30- 12.50 Дв-406 (Дворянська 1/3) 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»
103 Цикало А.Л. Теплофізики та прикладної екології Основи екологічної культури Тема: Екологічна культура підприємства (об'єкта) 29.05.2018 11:30-12:50 Т-203 (Тіниста 9/11) 101 «Екологія»
104 Ткач В.О. Туристичного бізнесу та рекреації Тема «Start up в туристичній діяльності» 30.05.2018 9.30 - 10.50 В-401 242 «Туризм»
105 Жирнова Т.М. Комп’ютерної інженерії Комп’ютерна електроніка Тема «Схеми захисту ланцюгів операційного підсилювача» 06.06.2018 11.30 - 12.50 Дв-317 (Дворянська 1/3) 123 «Комп’ютерна інженерія»
106 Сахарова С.В. Комп’ютерної інженерії Аналіз даних та математичне імітаційне моделювання Тема «Застосування методів аналізу даних в комп’ютерній інженерії» 07.06.2018 11.30 - 12.50 Дв-303 (Дворянська 1/3) 123 «Комп’ютерна інженерія»
Проведення відкритих лекцій для студентів академії провідними керівниками і фахівцями промислових підприємств у першому семестрі 2017/2018 навчального року
Прізвище, ім`я, по батькові Посада, підприємство Тема Дата Час Аудиторія Напрям підготовки, Спеціальність Відповідальна кафедра Виконання
1 Сандо Вікторія Вікторівна Психолог центру сучасної психології ReLife Тема «Мистецтво комунікації» 19.03.2018 11.30 А-420 075 «Маркетинг» Маркетингу, підприємництва і торгівлі Виконано Фото
2 Кочетков Ілля Сергійович Регіональний менеджер ТОВ «ФІДЛАЙФ» Тема «Тенденції та маркетинговий підхід до виробництва комбікормів на ТОВ «ФІДЛАЙФ»» 20.03.2018 11.30 Б-115 181 «Харчові технології» Технології комбікормів і біопалива Виконано Фото
3 Ольга Суслова Директор рекреаційного комплексу «3 карася» Тема «Як розвивати бізнес. Відпочинок із задоволенням» 21.03.2018 9.30 Дв-285 (Дворянська 1/3) 242 «Туризм» Туристичного бізнесу та рекреації Виконано Фото
4 Тхір Наталія Володимирівна Головний технолог «Вітмарк України» Тема «Проблеми консервної галузі України і шляхи їх вирішення» 22.03.2018 12.00 Б-411 181 «Харчові технології» Біоінженерії і води Виконано Фото
5 Скліфос Галина Вікторівна Головний технолог підприємства «ВІВАС-М» Тема «Сучасні підприємства з виробництва мінеральних фасованих вод» 23.03.2018 11.30 Д-223 181 «Харчові технології» Біоінженерії і води Виконано Фото
6 Герасименко Михайло Ігорович Начальник елеватора ТОВ «Боріваж» Тема «Шляхи вдосконалення технологічного процесу ТОВ «Боріваж» 23.03.2018 14.30 Д-206 181 «Харчові технології» Технології зберігання зерна Виконано Фото
7 Ліхницький Сергій Георгійович Директор дочірнього підприємства «Обслугхолод» Тема «Сучасні тенденції розвитку холодильних систем в харчовій промисловості» 11.04.2018 9.30 Дв-213 (Дворянська 1/3) 142 «Енергетичне машинобудування» Холодильних установок і кондиціювання повітря Виконано Фото
8 Представник компанії Відповідальний за розвиток кулінарного напрямку у ТОВ «Сільпо-Фуд» Тема «Роль фахівця в оцінки якості кулінарної продукції у мережі ТОВ «Сільпо-Фуд» 11.04.2018 Sep-1930 Б-426 181 «Харчові технології» Технології ресторанного і оздоровчого харчування
9 Прощенко Олександр Директор InMarketing Тема «Internet-маркетинг: основи» 11.04.2018 Nov-1930 А-234 075 «Маркетинг» Маркетингу, підприємництва і торгівлі
10 Грубий В’ячеслав Директор GoProkat Тема «Технологічний стартап» 13.04.2018 Nov-1930 А-234 075 «Маркетинг» Маркетингу, підприємництва і торгівлі
11 Тамара Кірток Директор, Екскурсійний дом Одеси Тема «Туристичне обслуговування в’їзного туризму в Одесі та Одеській області 16.04.2018 Nov-1930 В-416 242 «Туризм» Туристичного бізнесу та рекреації Виконано Фото
12 Макаренко Марина Сергіївна Менеджер-технолог, компанія «Даніско Україна» Тема «Захисні культури у молочній промисловості» 18.04.2018 14.30 А-422 181 «Харчові технології» Технології молочних, олійно-жирових продуктів і косметики Виконано Фото
13 Ястребов Віталій Сергійович Директор ТОВ з ХТ «Мар’яж» Тема «Промисловий досвід розробок та серійного виробництва компресорного обладнання» 18.04.2018 Sep-1930 Дв-204 (Дворянська 1/3) 142 «Енергетичне машинобудування» Компресорів та пневмоагрегатів
14 Жирова Ірина В’ячеславовна Заступник директора департамента, начальник відділу планування доходів місцевого бюджета і економічного аналізу Тема «Фінансова децентралізація: ефективність реалізації на місцевому рівні» 18.04.2018 14.00 А-324 071 «Облік і оподаткування» Обліку і аудиту Виконано Фото
15 Куліков Андрій Герасимович Заступник генерального директора ПП «Фирма Гармаш» Тема «Продукція м’ясної галузі промисловості в системі конкурентних глобальних відносин» 25.04.2018 14.30 А-414 051 «Економіка» Економіки промисловості
16 Неустроев Юрій Геннадійович Директор ремонтно-відновлювального підприємства «Колос» Тема «Організація логістичного ланцюга з переміщення вживаної техніки» 27.04.2018 Sep-1930 А-216 073 «Менеджмент» Менеджменту і логістики
17 М’ясоєдов Сергій В’ячеславович Головний конструктор ДВТП «Граніт» Тема «Експлуатація, монтаж і ремонт компресорної і холодильної техніки в Одеському регіоні» 07.05.2018 Sep-1930 Дв-206 (Дворянська 1/3) 142 «Енергетичне машинобудування» Компресорів та пневмоагрегатів
18 Надемянова Ірена Гуріївна Начальник управління з питань економіки, бюджету, інвестицій та міжнародного співробітництва Одеської обласної ради Тема «Пропозиції щодо залучення іноземних інвестицій для розвитку економічного потенціалу відповідної території» 16.05.2018 Nov-1930 А-422 075 «Маркетинг» Маркетингу, підприємництва і торгівлі
19 Прокошева Тетяна Вікторівна начальник управління по роботі з клієнтами ТОВ «Олір Резорсіз» Експортні логістичні ланцюги соняшникової олії в Україні 23.05.2018 8.00 А-216 073 «Менеджмент» Менеджменту і логістики
20 Коваленко Олексій Володимирович к.т.н., Директор НПО «Аріадна» Тема «Біотехнологія субіотиків» 24.05.2018 14.30 162 «Біотехнології та біоінженерія» Біоінженерії і води
21 Лозовський Тарас Леонтійович Менеджер проектів, ПрАТ «Укпостач» Впровадження нанотехнологій у холодильну промисловість з метою підвищення еколого-енергетичної ефективності устаткування 30.05.2018 09:30 Т-416 (Тіниста 9/11) 144 «Теплоенергетика», 101 «Екологія» Теплофізики та прикладної екології
22 Пришляк Олександр Олегович д. ф-м., наук, проф. каф. геометрії Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Тема «Динамічні системи на поверхнях» 31.05.2018 10.00 В-301 усі бажаючі Вищої математики
23 Максименко Сергій Іванович д. ф-м., наук, завідувач лабораторії топології у складі відділу алгебри і топології Інституту математики НАН України Тема «Дефіормації гладких функцій орієнтованих на поверхнях симплектичними дифеоморфізмами» 01.06.2018 10.00 В-301 усі бажаючі Вищої математики
24 Мулюкина Н.А. Доктор с.г.наук,ст.н.с., зам. Директора з наукової роботи ННЦ «ІВ і В ім.. В.Є.Таїрова » НААНУ Тема «Повышение биологической ценности продуктов переработки винограда V.vinifera с помощью приемов биотехнологической селекции» 08.06.2018 Nov-1930 Г-312 181 «Харчові технології» Технології вина та енології
25 Дубовик Олексій Олександрович Директор ТОВ «Європейський сертифікаційний центр», представник SAI Global Eurasia в Україні Тема «Оцінка європейських стандартів з екологічного менеджменту та нотифікації» 10.06.2018 11.00 Е-66 101 «Екологія» 183 «Технології захисту навколишнього Екології та природоохоронні технології
26 Василенко Світлана Леонідівна Головний технолог ЗАТ «Одесакондитер», м. Одеса Тема «Нові тренди кондитерської галузі» 30.06.2018 13.00-14.20 Д-107 181 «Харчові технології» Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів
27 Брославцева Ірина Володимирівна Директор ТОВ «Добродія Фудз» Тема «Сучасні технології у виробництві зернових сніданків» 30.06.2018 13.00 Б-219 181 «Харчові технології» Технології переробки зерна
28 Ситько Олексій Миколайович к.т.н., генеральний директор Biochem Zusatzstoffe Handels-u.Produktionsges.mbH Тема «Технологія підготовки рідких компонентів та виробництво рідких комбікормів» 30.06.2018 181 «Харчові технології» Технології комбікормів і біопалива
29 Чеботар Собіна Віталіївна проф., зав. каф. генетики та молекулярної біології, член-кореспондент НААН Тема «Молекулярно-генетичний аналіз генофонду пшениці України та споріднених злаків 30.06.2018 14.30 А-424 усі бажаючі Біохімії, мікробіології та фізіології харчування
30 Лайко О.І. Зав. відділом, Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України Тема «Агломерації: міжнародний та український досвід» 30.06.2018 14.30 А-416 051 «Економіка», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Управління бізнесом
Copyright © При використанні матеріалів сайту вказівка www.mv.onaft.edu.ua обов´язкова.