Навчально-методичний центр забезпечення якості вищої освіти
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад в 2019 році

Олімпіада з дисципліни «Безпека життєдіяльності»
Ковальчук Анастасія Євгенівна – Диплом І ступеня (гр. ФЕБ-201)
Купріна Наталія Михайлівна - декан факультету Економіки, бізнесу і контролю
Фесенко Олена Олександрівна - завідувач кафедри Безпеки життєдіяльності
Булюк Володимир Іванович - керівник, старший викладач кафедри Безпеки життєдіяльності
Сахарова Зінаїда Миколаївна - керівник, старший викладач кафедри Безпеки життєдіяльності
Олімпіада з дисципліни «Цивільний захист»
Кругляк Юлія Олександрівна - Диплом І ступеня (гр. ТТП-57)
Шарахматова Тетяна Євгенівна - декан факультету Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу
Фесенко Олена Олександрівна - завідувач кафедри Безпеки життєдіяльності
Булюк Володимир Іванович - керівник, старший викладач кафедри Безпеки життєдіяльності
Олімпіада з дисципліни «Екологічна безпека»
Лось Ольга Олегівна - Диплом ІІ ступеня (гр. Е-435)
Шпирко Тетяна Василівна - декан факультету Нафти, газу та екології
Крусір Галина Всеволодівна - керівник - завідувач кафедри Екології та природоохоронних технологій, професор
Олімпіада зі спеціальності «Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології»
Драндар Андрій Валерійович Диплом І ступеня - СВО магістр (гр. Ам-11)
Світий Іван Миколайович - декан факультету Комп’ютерних систем та автоматизації
Хобін Віктор Андрійович – керівник - завідувач кафедри Автоматизації технологічних процесів і робототехнічних систем, професор, доктор технічних наук
Олімпіада з дисципліни «Основи охорони праці»
Даниленко Сергій Володимирович Диплом ІІ ступеня (гр. А-41)
Світий Іван Миколайович - декан факультету Комп’ютерних систем та автоматизації
Фесенко Олена Олександрівна - завідувач кафедри Безпеки життєдіяльності
Неменуща Світлана Миколаївна - керівник, старший викладач кафедри Безпеки життєдіяльності
Олімпіада зі спеціальності «Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології»
Гуцан Владислав Володимирович Диплом ІІІ ступеня – СВО бакалавр (гр. А-40)
Світий Іван Миколайович - декан факультету Комп’ютерних систем та автоматизації
Хобін Віктор Андрійович – керівник - завідувач кафедри Автоматизації технологічних процесів і робототехнічних систем, професор
Мазур Олександр Васильович – керівник, доцент кафедри Автоматизації технологічних процесів і робототехнічних систем, кандидат технічних наук
Олімпіада зі спеціальності «Технологія питної води та водопідготовки харчових виробництв»
Селіванов Ілля Романович Диплом І - ступеня – СВО магістр (гр. ТВКП-52б)
Саркисян Ганна Овсепівна - факультету Технології вина та туристичного бізнесу
Коваленко Олена Олександрівна – керівник, завідувач кафедри Біоінженерії і води, старший науковий співробітник
Олімпіада зі спеціальності «Технологія питної води та водопідготовки харчових виробництв»
Шаповал Євгеній Олександрович Диплом ІІ ступеня -СВО бакалавр ( гр. ТВКП-42б)
Саркисян Ганна Овсепівна - факультету Технології вина та туристичного бізнесу
Коваленко Олена Олександрівна – керівник, завідувач кафедри Біоінженерії і води, старший науковий співробітник Ємонакова Оксана Олександрівна – керівник, доцент кафедри Біоінженерії і води, кандидат технічних наук
Олімпіада зі спеціальності «Холодильні машини та установки»
Клімашенко Роман Вікторович Диплом І ступеня -СВО магістр (гр.151м)
Жихарєва Наталія Василівна - декан факультету Низькотемпературної техніки та інженерної механіки
Хмельнюк Михайло Георгійович – завідувач кафедри Холодильних установок і кондиціювання повітря
Желіба Юрій Олександрович – керівник доцент кафедри Холодильних установок і кондиціювання повітря, кандидат технічних наук
Олімпіада зі спеціальності «Холодильні машини та установки»
Шараєв Максим Олександрович Диплом ІІ ступеня -СВО бакалавр (гр.130)
Жихарєва Наталія Василівна - декан факультету Низькотемпературної техніки та інженерної механіки
Соколовська-Єфіменко Вікторія Вікторівна – керівник, доцент кафедри Кріогенної техніки, кандидат технічних наук
Олімпіада зі спеціальності – «Харчові технології»
Голіков Олександр Олегович Диплом ІІІ ступеня -ОСВ магістр (гр. ТЛМ-507)
Шарахматова Тетяна Євгенівна - декан факультету Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу
Тележенко Любов Миколаївна – керівник завідувач кафедри Технології ресторанного і оздоровчого харчування, професор, доктор технічних наук
Олімпіада з дисципліни «Пожежна безпека»
Ярмолович Юлія Олексіївна Диплом ІІІ ступеня(гр. ТЗС -437)
Шпирко Тетяна Василівна - декан факультету Нафти, газу та екології
Крусір Галина Всеволодівна – керівник - завідувач кафедри Екології та природоохоронних технологій, профессор, доктор технічних наук, доктор технічних наук
Олімпіада з дисципліни «Загальна Екологія»
Отян Аліна Володимирівна Диплом ІІІ ступеня (гр. Е-435)
Шпирко Тетяна Василівна - декан факультету Нафти, газу та екології
Крусір Галина Всеволодівна – керівник - завідувач кафедри Екології та природоохоронних технологій, профессор, доктор технічних наук, доктор технічних наук
Олімпіада зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища»
Єненко Марина Ігорівна Диплом ІІ ступеня -ОСВ бакалавр(гр. ТЗС-437)
Шпирко Тетяна Василівна - декан факультету Нафти, газу та екології
Крусір Галина Всеволодівна – керівник - завідувач кафедри Екології та природоохоронних технологій, профессор, доктор технічних наук, доктор технічних наук
Олімпіада зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища»
Чайковська Ірина Анатоліївна Диплом ІІІ ступеня -ОСВ магістр(гр. ТЗС-437)
Шпирко Тетяна Василівна - декан факультету Нафти, газу та екології
Крусір Галина Всеволодівна – керівник - завідувач кафедри Екології та природоохоронних технологій, профессор, доктор технічних наук, доктор технічних наук
Олімпіада з дисципліни «Рекреалогія»
Златова Юлія Василівна Диплом ІІ ступеня(гр.ТМ-311)
Саркисян Ганна Овсепівна - декан факультету Технології вина та туристичного бізнесу
Меліх Олена Олександрівна – завідувач кафедри Туристичного бізнесу та рекреалогії
Орлова Марія Леонідівна – керівник, доцент кафедри Туристичного бізнесу та рекреалогії, кандидат географічних наук
Олімпіада з дисципліни «Робототехніка»
Заславский Євген Юрійович Диплом ІІ ступеня(гр.А-30б)
Світий Іван Миколайович - декан факультету Комп’ютерних систем та автоматизації
Єгоров Віктор Богданович – керівник, старший викладач кафедри Автоматизації технологічних процесів і робототехнічних систем, кандидат технічних наук
Олімпіада з дисципліни «Психологія»
Кирилова Валентина Петрівна Диплом ІІ ступеня(гр. ЕМ-261)
Агеєва Ірина Миколаївна - декан факультету Менеджменту маркетингу і логістики
Соловей Анатолій Олександрович – завідувач кафедри Соціології, філософії і права, доцент. Кандидат історичних наук
Черкаський Андрій Олександрович - керівник, доцент кафедри Соціології, філософії і права, кандидат історичних наук

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад в 2018 році

Олімпіада з дисципліни «Безпека життєдіяльності»
Курдоглова Марія Петрівна –Диплом І ступеня (гр.ФЕБ-231)
Купріна Наталія Михайлівна - декан факультету Економіки, бізнесу і контролю
Фесенко Олена Олександрівна -завідувач кафедри Безпеки життєдіяльності
Булюк Володимир Іванович -керівник, старший викладач кафедри Безпеки життєдіяльності
Олімпіада з дисципліни «Цивільний захист»
Павлів Любомир Володимирович Диплом І ступеня (гр. ГН-459)
Шпирко Тетяна Василівна - декан факультету Нафти, газу та екології
Фесенко Олена Олександрівна - завідувач кафедри Безпеки життєдіяльності
Булюк Володимир Іванович - керівник, старший викладач кафедри Безпеки життєдіяльності
Швець Віктор Григорович - керівник, старший викладач кафедри Безпеки життєдіяльності
Олімпіада з дисципліни «Екологічна безпека»
Кифоренко Валерія Євгенівна Диплом ІІ ступеня (гр. Е-445)
Шпирко Тетяна Василівна - декан факультету Нафти, газу та екології
Крусір Галина Всеволодівна - керівник - завідувач кафедри Екології та природоохоронних технологій, професор
Олімпіада зі спеціальності «Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології»
Драндар Андрій Валерійович Диплом І ступеня – ступінь бакалавр (гр. А-41)
Світий Іван Миколайович - декан факультету Комп’ютерних систем та автоматизації
Хобін Віктор Андрійович – керівник - завідувач кафедри Автоматизації технологічних процесів і робототехнічних систем, професор
Олімпіада з дисципліни «Основи охорони праці»
Драндар Андрій Валерійович Диплом ІІ ступеня (гр. А-41)
Світий Іван Миколайович - декан ф-ту Комп’ютерних систем та автоматизації
Фесенко Олена Олександрівна -завідувач кафедри Безпеки життєдіяльності
Неменуща Світлана Миколаївна - керівник, старший викладач кафедри Безпеки життєдіяльності
Олімпіада зі спеціальності «Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології»
Ємельянов Олег Андрійович Диплом ІІІ ступеня – ступінь магістр (гр. Ам-10)
Світий Іван Миколайович - декан факультету Комп’ютерних систем та автоматизації
Хобін Віктор Андрійович – керівник - завідувач кафедри Автоматизації технологічних процесів і робототехнічних систем, професор
Олімпіада зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»
Коваленко Анастасія Юріївна Диплом І-ступеня, ступінь магістр
Д’яконова Анджела Костянтинівна – завідувач кафедри Готельно-ресторанного бізнесу
Трішин Федір Анатолійович - проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи
Дишкантюк Оксана Володимирівна - декан факультету Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу
Новічкова Тамара Петрівна – керівник доцент кафедри Готельно-ресторанного бізнесу
Олімпіада зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»
Осипова Олександра Олександрівна Диплом ІІ- ступеня, ступінь бакалавр
Д’яконова Анджела Костянтинівна – завідувач кафедри Готельно-ресторанного бізнесу
Дишкантюк Оксана Володимирівна - декан факультету Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу
рішин Федір Анатолійович - проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи
Коваленко Наталія Олександрівна – керівник доцент кафедри Готельно-ресторанного бізнесу
Олімпіада зі спеціальності «Технологія питної води та водопідготовки харчових виробництв»
Коханська Ангеліна Василівна Диплом І - ступеня – ступінь магістр
Саркисян Ганна Овсепівна - факультету Технології вина та туристичного бізнесу
Коваленко Олена Олександрівна – керівник, завідувач кафедри Біоінженерії і води
Олімпіада зі спеціальності «Технологія питної води та водопідготовки харчових виробництв»
Лисенко Юлія Олександрівна Диплом І-ступеня - ступінь бакалавр
Саркисян Ганна Овсепівна - декан факультету Технології вина та туристичного бізнесу
Коваленко Олена Олександрівна – завідувач кафедри Біоінженерії і води
Ємонакова Оксана Олександрівна - керівник, доцент кафедри Біоінженерії і води
Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка
Маркевич Лариса Сергіївна Диплом І-ступеня
Саркисян Ганна Овсепівна - декан факультету Технології вина та туристичного бізнесу
Віват Ганна Іванівна – завідувач кафедри Українознавства і лінгводидактики
Філіпенко Ольга Іванівна – керівник старший викладач кафедри Українознавства і лінгводидактики
Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка
Сухецька Єлизавета Вікторівна Диплом І-ступеня
Дишкантюк Оксана Володимирівна - декан факультету Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу
Віват Ганна Іванівна – завідувач кафедри Українознавства і лінгводидактики
Южакова Олена Іванівна - керівник – доцент кафедри Українознавства і лінгводидактики
Олімпіада зі спеціальності – «Харчові технології»
Хрупчик Андрій Віталійович Диплом ІІ ступеня
Шарахматова Тетяна Євгенівна - декан факультету Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу
Ткаченко Наталія Андріївна –завідувач кафедри Технології молочних, олійно-жирових продуктів ікосметики
Чебанова Олена Борисівна – керівник, доцент кафедри Технології молочних, олійно-жирових продуктів ікосметики
Салавеліс Алла Дмитрівна- керівник, доцент кафедри оздоровчого та ресторанного харчування
Copyright © При використанні матеріалів сайту вказівка www.mv.onaft.edu.ua обов´язкова.